O nas

Reset Camp organizuje dla Ciebie aktywne wczasy na Mazurach. Stacjonujemy w miejscowości Kruklanki nad jeziorem Gołdapiwo, k. Giżycka. Kraina Wielkich Jezior Mazurskich to doskonałe miejsce, by obrać zdrowy kurs na dalsze życie.

Zapewniamy codzienne treningi po okiem wykwalifikowanych trenerów, zdrowe posiłki według zaleceń dietetyka oraz zakwaterowanie. Dzięki temu nauczysz się wprowadzać zdrowe nawyki do codziennego życia.

Przygotowujemy do testów sprawnościowych.

Zróżnicowanym treningiem poprawisz kondycję, wytrzymałość, stracisz na wadze oraz pozbędziesz się stresu, a pozyskasz endorfiny.

Tutaj spotkasz wspaniałych ludzi, którzy również chcą zdrowo żyć i zdrowo odpoczywać. Gwarantujemy świetną zabawę !

24726671_861586857349118_1658568701_n.jpg

Agnieszka Paszun - Bajdziak
dietetyk

Jestem absolwentką studiów na kierunku Zdrowie publiczne oraz Żywienie człowieka i dietetyka. Na codzień pracuję jako dietetyk w żywieniu zbiorowym. Moje zainteresowania to dietetyka i fizjologia wysiłku fizycznego. Odpowiednio zbilansowana dieta to 80% sukcesu przy kształtowaniu sylwetki, lecz tylko w połączeniu z aktywnością fizyczną przynosi wymierne rezultaty. Pomogę skutecznie osiągnąć wymarzone efekty.

jolanta.jpg

Jolanta Świderskamagister wychowania fizycznego, m.in. instruktor lekkiej atletyki, trener personalny

Podczas  stażu pracy otrzymałam wyróżnienie od Prezydenta miasta Suwałk , nagrodę Burmistrza miasta Giżycka oraz nagrody Dyrektora Szkoły Podstawowej w Giżycku za wysokie wyniki sportowe. Posiadam fachową wiedzę , mam dobre przygotowanie specjalistyczne , umiejętność zaciekawienia sportem poprzez wzbudzanie zainteresowań . Zaszczepiam wśród ludzi świadomość  zdrowego stylu życia.  Troszczę się o  wszechstronny rozwój fizyczny .

Moja pasja to rower, pływanie.

wojciech.jpg

Wojciech Zarzecki
instruktor wychowania fizycznego w siłach zbrojnych, instruktor samoobrony, trener personalny

Uważam ,że wczasy fitness w tak pięknej okolicy jak gmina Kruklanki to prawdziwa atrakcja. Preferuję zajęcia na świeżym powietrzu. Natura daje nam wszystko, co najlepsze. „ Sport może być lekiem, ale żaden lek nie zastąpi sportu.’’

O redukcji tkanki tłuszczowej wiem wszystko, nie tylko z terorii. Ostatnio schudłem prawie 20 kg. Służę pomocą przy odchudzaniu i modelowaniu sylwetki.

adam.jpg

Adam Krzemiński
Trener personalny oraz instruktor cross treningu. Absolwent najbardziej wymagającego kursu pod względem psycho-fizycznym w wojsku polskim pt PATROL.

Posiadam duże doświadczenie w treningu kulturystycznym, obwodowym , funkcjonalnym w podwieszeniu TRX . Bez względu na wiek czy płeć pomogę osiągnąć postawiony cel zarówno w redukcji tkanki, modelowaniu sylwetki, zwiększeniu wydolności i siły. Poprzez swoją determinację i rzetelne podejście do zajęć - doskonale motywuję podopiecznych do pracy.